Таку заяву зробив народний депутат України і лідер «За життя» Вадим Рабінович в ефірі національного телебачення. Він зазначив, що в партію вступають люди, які реально знають, як змінити країну.
«Прихильники «За життя» знають, як зробити з України «Швейцарію Східної Європи», - заявив парламентар
Вадим Рабінович розповів, що на сьогоднішній день партія «За життя» налічує понад 132 тис. людей, і всі вони бачать Україну нейтральною, позаблоковою, процвітаючою державою за типом «Швейцарії Східної Європи».
«У нас дуже багато однодумців, ми сьогодні – політична структура країни, яка найбільш динамічно розвивається. Членів партії «За життя» об'єднує спільне бачення того, якою має бути Україна - сильною, незалежною, позаблоковою, нейтральною «Швейцарією Східної Європи». І ось за цим принципом ми об'єднуємо людей від сходу до заходу», - повідомив парламентарій.
Він також вважає, що сформована економічна ситуація в Україні - результат некомпетентних дій нинішньої влади, і щоб не допустити розвалу держави, сьогодні в керівництві країни необхідні нові особи.
«ВВП України скоротився на 35%. За даними Світового банку, це найгірший результат в світі за останні 24 роки. Це не просто тривожний дзвінок. Це дзвін, який вже б'є на повну силу. При цьому на вибори вкотре йдуть всі ті ж люди, які довели країну до всього цього. Якщо вони залишаться при владі - стане ще гірше, країна приречена і далі переживати страхіття війни і розвалу», - підкреслив політик.
Лідер «За життя» зазначив, що з України щороку в пошуках роботи і кращих умов життя виїжджає понад 500 тисяч осіб.
«Нас було 52 мільйони, зараз формально - 38! Якщо не брати до уваги Донбас і Крим, то взагалі 33 мільйони. І це без урахування емігрантів, які живуть в Італії, у Франції, Чехії, Росії. Ми втрачаємо по півмільйона українців щороку! Півмільйона - це цілий Маріуполь. Половина Миколаєва, Одеси чи Дніпра. При цьому всі рішення в Україні приймають дядьки за кордоном, до яких наші політики ходять на поклони. Незалежна Україна стала країною, від якої нічого тепер не залежить. Я вважаю, що жити треба інакше. Я йду в політику зовсім не для того, щоб допомагати обкрадати країну. У мене є всі можливості, щоб сидіти вдома. Якщо я цього не роблю, то тільки тому, що я хочу «вкласти себе» в нашу країну», - заявив нардеп.