Читайте нас в соціальних мережах

Михайло Головко вимагає зупинити постачання добрив із країни-агресора

Четвер, 08 лютого 2018 08:14
Народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко спільно з українськими виробниками добрив вимагають зупинити потік російської продукції обрив.

Попри санкції вітчизняний ринок буквально завалений товаром з країни-агресора. Через це українські заводи опинилися на межі закриття. Хто допомагає російським компаніям оминати заборони і чи можна ще виправити ситуацію - дивіться в наступному сюжеті.

У Мінекономрозвитку обговорили постачання хімдобрив з Росії на український ринок. Останнім часом російський монополіст - компанія «Єврохім» - своєю продукцією заполонила весь ринок добрив в Україні. І все - поза заборонами.

Українські виробники добрив вимагають зупинити привозити селітру з Росії, адже через це вони опинились на межі закриття. Постачання хімдобрив з країни-окупанта обговорили у Міністерстві економічного розвитку. Виявилось, що компанія «Єврохім» справді, незважаючи на заборони, заполонила український ринок своєю продукцією.

За словами народного депутата України, за останні два роки за незаконними схемами з митними кодами з Російської Федерації до України було завезено понад 500 тисяч тонн аміачної селітри, а це 50% від продукції, наявноїна українському ринку.

– Весь світ застосовує санкції до Росії, обмежує їх і змушує виконувати плани зі збереження цілісності та суверенітету України, повернути Крим, а наша влада замість того, щоб застосовувати санкції до Росії, навпаки сприяє їхньому бізнесу,каже народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Українські виробники почали відстоювати власні інтереси у судах, але російська компанія «Єврохім» також подала позов проти Міністерства економрозвитку України.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ