Читайте нас в соціальних мережах

Володимира Камінського сьогодні засудили до 25 тис. грн. штрафу

П'ятниця, 25 вересня 2015 12:30
З третьої спроби сьогодні, 25 вересня, відбулось підготовче судове засідання у кримінальному провадженні стосовно Володимира Камінського.

Нагадаємо заступник міського голови  був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн.  Відтак сьогодні Володимир Камінський визнав свою провину. Вочевидь саме завдяки «чистосердечному зізнанню» йому світись штраф у розмірі 25 тис. грн.  Про таку домовленість представників прокуратури та Володимира Камінського повідомляють активісти, що зараз знаходяться у залі суду.

Нагадаємо, Володимир Камінський був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн. Генеральною прокуратурою України спільно з співробітниками Міністерства внутрішніх справ України було викрито протиправну корупційну діяльність заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського.

Він, займаючи відповідальне становище, з метою незаконного особистого збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за вирішення питань про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернопіль.

Зокрема, у посадовця під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис грн, які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки.

Загалом заступник міського голови вимагав та отримав неправомірну вигоду на загальну суму 217 тис грн.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ