"У деяких населених пунктах Шептицького району запровадили карантинні обмеження через пташиний грип. Зафіксували загиблих лебедів в заплавах Західного Бугу між селами Волсвин, Бендюга та містом Шептицький. Дві птиці відібрали на дослідження біоматеріалу. У однієї з них виявили РНК-вмісний вірус грипу.
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Шептицькій РДА вирішила ввести карантин на прибережній території заплавів річки Західний Буг. Загрозливу зону визначили в радіусі 3 кілометрів, в яку входять такі населені пункти: с. Бендюги, с. Волсвин. Обмеження триватимуть близько трьох тижнів. Протягом цього періоду фахівці здійснюватимуть нагляд за птицею як на фермах, так і в особистих господарствах у зоні спостереження радіусом не менше 10 кілометрів", - відзначив Максим Козицький.
Будуть проводити подвірні обходи для виявлення загиблої птиці та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо профілактики пташиного грипу.
По сусідству з Тернопільщиною виявили пташиний грип: в області запровадили карантин
П'ятниця, 31 січня 2025 20:48
Про це сповістив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 21:53 Коли бізнес у смартфоні — можливості monobank для приватних підприємців
- 20:26 Тернопільська міськрада не дала дозволу ФК «Нива» зіграти перший матч на стадіоні ім. Шухевича
- 20:00 Аварія біля Озерної: 28-річний водій легкового авто постраждав (відео)
- 19:40 На поминальні дні в Бережанах курсуватимуть додаткові автобуси до кладовища
- 19:20 Відремонтовані ділянки дороги Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече поблизу Тернополя (фото)
- 19:00 У Бучачі відкрили меморіальні дошки двом полеглим захисникам (фото)
- 18:45 До 80% вартості ремонту багатоквартирних будинків у Тернополі покриває місто
- 18:22 У Тернополі на масиві Оболоня виявили тіло чоловіка
- 17:55 ДТП на кільці біля Петриків (фото)
- 17:34 У Білобожницькій громаді продовжили опалення у школах і садочках


