Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі 15 серпня можуть змінити рух тролейбусів та автобусів: які маршрути курсуватимуть інакше

П'ятниця, 14 серпня 2026 15:50
У Тернополі 15 серпня через святкову літургію можливі тимчасові зміни в русі низки маршрутів громадського транспорту.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

Зміни діятимуть орієнтовно з 11:00 до 13:00 у разі перекриття руху на вулиці Князя Василя Костянтина Острозького. У цей час відбуватиметься святкова літургія з нагоди храмового празника Успіння Пресвятої Богородиці.

Тролейбуси №4, №8 та №9 у разі перекриття курсуватимуть через зупинку «Філармонія» та не заїжджатимуть на вулицю Торговиця.

Автобуси №18, №28 та №29 рухатимуться через вулиці Князя Василя Костянтина Острозького, Митрополита Шептицького та Торговицю.

Одразу 14 автобусних маршрутів – №12, №14, №17, №20, №20а, №22, №22а, №23, №26, №26а, №28, №36, №39 та №49 – від вулиці Торговиця прямуватимуть через Замонастирську, Миколи Пирогова та Миколи Гоголя. Далі вони повертатимуться на свої звичні маршрути.

Для автобусів №13, №18, №29 та №37 передбачили іншу схему. Від вулиці Торговиця вони їхатимуть вулицями Замонастирською, Глиняною та проспектом Степана Бандери, після чого продовжать рух за звичними маршрутами.

Окремі зміни стосуватимуться автобуса №31. У напрямку мікрорайону «Дружба» він курсуватиме через вулиці Торговиця та Старий Поділ.

«Просимо мешканців і гостей міста врахувати тимчасові зміни під час планування поїздок», – зазначили у Тернопільській міській раді.

Зміни запровадять лише у разі перекриття руху на вулиці Князя Василя Костянтина Острозького.

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ