Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі приберуть самокати, які встановили з порушенням правил благоустрою

Середа, 12 серпня 2026 19:39
У Тернополі переміщатимуть електросамокати сервісу прокату, які розмістили в місті без відповідного рішення комісії та з порушенням Правил благоустрою громади.

 

Як повідомили у Тернопільській міській раді, відповідне рішення ухвалили 12 серпня під час засідання виконавчого комітету міської ради.

«У Тернополі перемістять електросамокати сервісу прокату ТОВ «ДЖЕТ РАЙДС», які були розміщені без відповідного рішення комісії та з порушенням Правил благоустрою громади», — йдеться в повідомленні міської ради.

Згідно з рішенням, постійно діюча робоча група організує переміщення самокатів, а оператора сервісу додатково повідомлять про можливість самостійно усунути порушення.

Якщо буде необхідно проводити примусове переміщення, до робіт залучать спеціалізовану техніку комунальних підприємств та інших суб’єктів господарювання.

Забрані електросамокати перевозитимуть на спеціальний майданчик КП «Масив» на вулиці Сергія Короля, 44Б.

Власник зможе повернути транспортні засоби після відшкодування витрат на їхнє транспортування та зберігання.

Під час проведення робіт для забезпечення громадського порядку планують залучити працівників поліції.

Тобто йдеться не про заборону прокату електросамокатів у Тернополі, а саме про переміщення тих транспортних засобів, які, за рішенням виконкому, розмістили з порушенням встановлених правил.

 

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ