Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
"Суд призначив поліцейським тримання під вартою з правом внесення застави розміром 266 240 тис. грн для кожного", — йдеться у повідомленні.
Йдеться про двох співробітників Управління патрульної поліції у місті Києві, яких підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 367 КК України).
"Прокуратура наполягала на триманні під вартою, враховуючи тяжкість наслідків та суспільний резонанс справи", — зазначили в ОГП.
Відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурорів. Наразі сторона обвинувачення вивчає повний текст судового рішення для подальших процесуальних дій. Слідство у справі триває.
Нагадаємо "Тернополяни" писали: Двом поліцейським повідомлено про підозру після теракту в Києві — Генпрокуратура (відео)
У Києві в Голосіївському районі сталася стрілянина: є загиблі та поранені,
Внаслідок стрілянини у Києві загинули 6 людей, ще 9 — госпіталізовані,
Стрілянина в Києві: деталі про особу нападника (фото),
Після стрілянини в Києві начальник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку


