За його словами, Держприкордонслужба за останні роки пройшла важливий етап трансформації та стала повноцінною складовою сил оборони.
«Державна прикордонна служба України за останні роки пройшла складний і важливий шлях трансформації. Під керівництвом Сергія Дейнеки прикордонники посилили спроможності, стали повноцінною складовою Українського війська й сьогодні разом з іншими підрозділами захищають державу на передовій», — зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
Він також наголосив, що в умовах війни ефективність системи безпеки потребує постійного підсилення, а досвід нинішнього керівника залишається важливим для держави.
«Наше завдання — постійно підсилювати ефективність системи безпеки, що є особливо відповідальним у час війни. Сергій Дейнеко залишається частиною команди МВС. Його досвід, знання та розуміння служби залишаються цінними для держави й важливими для мене особисто. Переконаний, що вони й надалі працюватимуть на посилення безпеки та захист України.», — додав Ігор Клименко.


