Читайте нас в соціальних мережах

Спецкомісія ВРУ перевірятиме голову Тернопільської ОВА на причетність до бандитизму (відео)

Середа, 22 жовтня 2025 09:53
В'ячеслав Негода В'ячеслав Негода
На Тернопільщині розгоряється гучний скандал навколо беззаконня, яке, за даними слідства, вчиняли прикомандировані військові, що замість мобілізаційної роботи катували, викрадали та грабували людей.

Народний депутат, колишній голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк заявив, що спеціальна тимчасова слідча комісія Верховної Ради вивчатиме роль кожного, хто міг бути дотичний до цих злочинів.

"Вони (працівники Тернопільського ТЦК та СП) залучають до оповіщення військові підрозділи. Я не бачу жодного нормативного документу, який це дозволяє", - наголосив Михайло Цимбалюк

У тому числі — перевірятиме ймовірну причетність начальника Тернопільської ОВА В’ячеслава Негоди.

"Мене цікавить роль керівника штабу оборони області, голови військової адміністрації до цих процесів, бо наскільки мені відомо щотижнево проводилися наради в тому числі з представниками, які прибули в ТЦК. Є інші правоохоронні органи в області, крім національної поліції, завдання яких - дотримання законності. Наше завдання - встановити кожного участь і роль у цій історії, щоб не допустити подібного в іншій області", - зазначив Михайло Цимбалюк.  

Нагадаємо, що нещодавно правоохоронці оприлюднили факти насильства, побиттів, катувань та вимагань, які, за даними слідства, здійснювали військові, прикриваючись мобілізаційними повноваженнями на території Тернопільської області. 

Чекаємо на офіційні рішення та результати роботи комісії.

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що масові затримання відбуваються у Тернополі (фото).

Змусили чоловіка бігати голим навколо авто: на Тернопільщині затримують військових (відео).

Підозри отримали 7 осіб: у поліції Тернопільщини розповіли деталі резонансного затримання військових (фото, відео)


Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ