Упродовж 2019 року роботодавці області мали потребу в 647 фахівцях, а цьогоріч вже подали 65 вакансій для бухгалтерів.
На 28 лютого 2020 року є потреба в укомплектуванні більше двох десятків вакансій бухгалтерів. Своїм працівникам роботодавці готові платити від 4723 грн до 18000 грн.
Наприклад, одне із ТОВ у Підволочиському районі головному бухгалтеру пропонує зарплату 18,5 тис. грн. Фахівці цієї професії потрібні у Тернополі, Тернопільському, Борщівському, Кременецькому, Підволочиському, Теребовлянському та Монастириському районах Тернопільської області.
“Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямами: «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» і «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» в Тернопільському національному економічному університеті та Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ України. Навчання проводиться за груповою формою 1-2,5 місяця”, – інформує Тернопільська обласна служба зайнятості.
Після завершення – слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
За більш детальною інформацією стосовно вакансій звертайтеся до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.