Як повідомили у поліції, аферист застосував хитрий психологічний прийом: повідомив, що хтось намагається викрасти кошти з її банківського рахунку.
42-річна мешканка обласного центру одразу повірила, що до неї телефонують зі служби безпеки. Одразу перелякалася, що гроші зникнуть і стала виконувати усі вказівки псевдобанкіра.
"Жінка не задумувалася, чому має переводити кошти на інші рахунки надавати коди з смс-повідомлень, які надходитимуть на телефон. Вже згодом перевірила залишок на картці і жахнулася – 51 тисяча гривень зникла", – розповіли у поліції.
Правоохоронці просять тернополян перестати реагувати на повідомлення про те, що вашу картку намагаються взламати. Зателефонуйте самі на "гарячу" лінію банку, заблокуйте картку, зайдіть у відділення фінустанови та переконайтеся у безпеці доступу до рахунку.