Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі спалах гострої кишкової інфекції

Вівторок, 12 березня 2019 11:26
11 березня у Тернополі зареєстрували спалах гострої кишкової інфекції, в результаті якого постраждало 5 дітей.

Як повідомили в ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України", всі потерпілі є вихованцями однієї групи дошкільного навчального закладу.

Фахівці держустанови розпочали епідрозслідування, щоб локалізувати та ліквідувати спалах, встановити джерела, ймовірні фактори передачі інфекції, причини та обставини, що сприяли виникненню інфекційного захворювання.

– Здійснено відбір матеріалу для лабораторного дослідження, організовано комплекс протиепідемічних заходів, – повідомляють в центрі. – З метою пошуку етіологічного фактору розширено спектр мікробіологічних досліджень на визначення патогенних збудників бактеріологічного та вірусологічного походження.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ