Читайте нас в соціальних мережах

"Набирає з проханням передзвонити": тернополян попереджають про аферистів, які роблять дублікати сім-карт

Четвер, 31 січня 2019 11:01
Новий спосіб "обчищати" банківські картки придумали аферисти. Житель Тернопільщини стикнувся з шахраями та втратив 12 тисяч гривень.

До працівників Гусятинського відділення поліції звернувся житель села Сидорів. Чоловік розповів, що навіть не зрозумів, як став жертвою невідомих, в результаті чого позбувся своїх заощаджень.

За словами заявника, в один момент у нього перестав працювати телефон, допоки краянин почав з’ясовувати причини несправності з його карткового рахунку зникла заробітна плата. За допомогою він звернувся до правоохоронців.

"Суть афери телефонних шахраїв у тому, щоб отримати дублікат вашої сім-карти. Після цього зловмисник може зламувати вашу електронну пошту, особисті кабінети на банківських сайтах та інше", – повідомляють у поліції.

Як розповідають правоохоронці, шахрай вистежує номер телефону майбутньої жертви й набирає її з проханням передзвонити. Потім дзвінки повторюються, але вже з двох інших номерів.

Відразу після цього, аферист звертається за дублікатом сім-карти до оператора в сервісному центрі. Оператор просить назвати номери трьох останніх вхідних дзвінків і 1-2 вихідних. Після фіксування правильних відповідей, оператор видає псевдо-клієнту нову карту або дублікат діючої. А поки її справжній власник розбереться в чому справа, шахрай вже встигне отримати доступ до чужих ресурсів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ