Аферисти представляються, як працівники територіальних органів ДФС у Тернопільській області, телефонують до керівників підприємств чи підприємців і вимагають матеріальну винагороду за невтручання в господарську діяльність. Про це повідомляють в обласному фіскальному відомстві.
Зокрема, неабияку активність зловмисників зафіксовано днями на Борщівщині. Невідомі особи телефонують з номерів 0666585356, 0953440883 та 0686709006 і за так зване непроведення перевірки та лояльність до платника податків пропонують директору підприємства чи підприємцю сплатити певну суму на картку Приватбанку 4731219107914966.
У Головному управлінні ДФС у Тернопільській області вкотре наголошують, що службові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області, його територіальних органів і Тернопільської митниці ДФС, жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.
Підприємців закликають бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції негайно телефонувати у поліцію, або звертатися в Антикорупційний сервіс ДФС України "Пульс" за номером телефону 0 800 501 007, напрямок "4".