Читайте нас в соціальних мережах

Через порушення ПДР на Тернопільщині загинуло півсотні людей

Четвер, 20 вересня 2018 16:40
Сумну статистику опублікували на сторінці Патрульної поліції в Тернопільській області. З початку року на території регіону сталося 1441 ДТП.

Через порушення правил дорожнього руху загинуло 50 осіб, 334 – травмовано.

Основними причинами дорожньо-транспортних пригод є: порушення правил маневрування – 538; перевищення безпечної швидкості – 356; недотримання дистанції між автомобілями –226; порушення правил проїзду перехресть – 49; виїзд на смугу зустрічного руху – 44 ; керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – 41.

Як повідомили в прес-службі УПП, у порівнянні з минулим роком поточного періоду, то кількість дорожньо-транспортних пригод без травмованих зменшилася на 7 %, кількість ДТП з постраждалими особами зменшилася на 37 %, травмованих осіб під час ДТП зменшилося на 45%. Але, на жаль, кількість осіб, які загинули в автопригодах збільшилася на 19%.

Аби знизити аварійність на дорогах міста й області, водіям слід бути уважними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Зокрема, варто дотримуватись швидкісного режиму, не розмовляти телефоном та їхати тільки на зелений сигнал світлофору.

Для зменшення кількості ДТП з травмованими потрібно користуватись ременем пасивної безпеки, а пішоходам переходити дорогу лише на пішохідних переходах та на зелений сигнал світлофора.



Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ