Процес обробки гранітного каменю починається з вибору форми, згодом його ріжуть та полірують, щоб надати бажаного вигляду. Саме такими є базові етапи виробництва у ТОВ «Кам’яні справи».
– Беремо камінь із кар’єру, або є такі, що привозять заготовки, і нарізаємо та повністю всі вироби робимо самі. У нас є устаткування, яке дозволяє нам робити від найпростіших виробів до великих статуй. Спочатку робимо її з глини, а потім вже втілюємо в камінь, – розповів гендиректор ТОВ «Кам’яні справи» Ярослав Сиванич.
Компанія спеціалізується на виготовленні пам’ятників. Окрім цього, робить каміни, сходи, підвіконня, статуї. Замовлення надходить з різних куточків України.
– Спочатку ми розробляємо 3D-макет. Узгоджуємо його з клієнтом, а після цього відправляємо на виробництво, – пояснює Ярослав Сиванич.
На виробництві представлений широкий асортимент каменю – як українського, так й іноземного. Ціни на матеріали залежать від виробника та якості. Український граніт доступніший за ціною, імпортний може мати вищу вартість через ексклюзивність. В основному його привозять з Італії та Індії, рідше – з Бразилії і Польщі.
Створення замовлення може зайняти від шести місяців до трьох років. Усе залежить від складності виробу та вимог замовника.
Зараз на підприємстві почали також заготовляти верстати для обробки каменю, які використовують і для власних потреб, і на продаж.
Підприємство «Кам’яні справи» приймають замовлення у Львівській, Чернівецькій, Миколаївській, Закарпатській, Тернопільській, Івано-Франківській, Київській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській та інших областях України.
Більше інформації ви можете взнати за номером телефону +38093 957 4467, та на сторінках у соцмережах Фейсбук (https://www.facebook.com/profile.php?id=61563001950828 ) та Інстаграм (https://www.facebook.com/profile.php?id=61563001950828).
Більше – у відео.