Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі виплатили 12,6 млн грн заборгованої зарплати та працевлаштували 4810 нелегальних робітників

Вівторок, 18 червня 2024 19:30
Працівникам Тернопільщини виплатили понад 12,6 млн грн заборгованої зарплати.

"З початку року працівники територіальних органів ДПС у Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників шістьох підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Внаслідок проведеної роботи по чотирьох підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати на суму понад 2,8 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – на суму 518,6 тис. грн та з єдиного внеску – 308,0 тис. гривень. Окрім цього, проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 31 підприємства, за наслідками якої 26 з них погасили заборгованість із заробітної плати на суму понад 12,6 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – майже 3,5 млн грн, з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  – майже 3,0 млн гривень. Також проводиться контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці", - відзначили у податковій службі Тернопільщини. 

Так, у січні-травні на засіданнях комісій заслухано керівників 96 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах.

За наслідками проведеної роботи 87 підприємств  підвищили рівень виплати заробітної плати.

Завдяки цьому до бюджету надійшло 181,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 221,0 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

"Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань й по 504 підприємствах та організаціях області. За результатами проведеної роботи 450 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. До бюджету надійшло понад 3,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Відомості щодо суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату працівникам нижче мінімальної надано Південно-західному міжрегіональному Управлінню Державної служби з питань праці, Департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації, Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області та головам об’єднаних територіальних громад, сільських селищних та міських рад", - зауважили податківці.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи щодо необхідності оформлення трудових відносин із найманими працівниками у травні прийнято 4810 працівників.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ