Читайте нас в соціальних мережах

Місцеві бюджети Тернопілля отримали додатково 100 млн грн

Вівторок, 21 травня 2024 19:30
Майже 100 млн грн податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Тернопільщини.

"З початку року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля 98 млн 819,4 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 10,7 млн грн більше, ніж у січні-квітні минулого року. Основна сума сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували на розвиток територіальних громад краю майже 67,7 млн грн податку на нерухоме майно.  Жителі області перерахували за нерухомість протягом чотирьох місяців цього року майже 31,2 млн грн цього платежу", - повідомили податківці краю. 

Нагадаємо, надходження від податку на нерухоме майно у повній сумі спрямовуються до місцевих бюджетів, тож є одним з важливих бюджетоформуючих платежів громад. Ставку податку на нерухомість встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від типу об’єктів та їх місцезнаходження у відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, та не може перевищувати 1,5 відсотка за 1 квадратний метр.


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Громадянин України 22.05.2024, 08:42
Здерли з простих людей під соусом закону України про податок на багатих і ці гроші пішли на корумпованих керівників органів місцевого самоврядування які деребанять місцеві бюджети як хочуть. Так народе український за це Ви стояли на майдані і голосували за цю злодійську голоту і маєте те, що простих пенсіонерів взагалі ставить це бидло без будь яких засобів існування.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ