Читайте нас в соціальних мережах

На сесії Київради виділили 500 мільйонів гривень Генштабу ЗСУ і 300 мільйонів – військовим частинам столиці, - Кличко

П'ятниця, 24 листопада 2023 21:00
500 мільйонів Генштабу ЗСУ, 300 мільйонів - військовим частинам, - Кличко про додаткові кошти з бюджету Києва на ЗСУ.

Київ виділяє додаткові кошти для допомоги Збройним Силам України.

Відповідні зміни до бюджету міста – на порядку денному сьогоднішнього засідання Київради. Про це повідомив у Телеграм мер Києва Віталій Кличко.

«Сьогодні серед важливого на засіданні Київради – коригування цьогорічного кошторису міста. Зокрема, задля допомоги нашим захисникам. Із передбачених містом на підтримку сил безпеки та оборони понад 6,2 мільярдів гривень передамо 500 мільйонів прямою субвенцією Генштабу Збройних сил України. Це кошти за програмою «Захисник Києва». Також із резервного фонду спрямуємо додатково на програму ще 300 мільйонів гривень, які підуть київським військовим частинам, що звернулися до нас за допомогою», - повідомив Віталій Кличко.

Він наголосив, що Київ постійно збільшує допомогу захисникам. 

«Столиця раніше вже спрямувала з бюджету міста Міністерству оборони, Генштабу 300 мільйонів гривень. А на позаминулому, позачерговому, засіданні виділили майже 1,5 мільярди гривень додаткових коштів нашим захисникам. Це кошти на придбання автотранспорту, БПЛА, оптичних прицілів, приборів нічного бачення, ремонт та відновлення техніки та інше найнеобхідніше нашим воїнам», - підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що, попри вилучення з місцевих бюджетів «військового» ПДФО, київська влада знайшла можливість у наступному році спрямувати ще мільярд гривень на підтримку воїнів за програмою «Захисник Києва».

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар