Читайте нас в соціальних мережах

Три тисячі нових робочих місць: у Тернополі планують побудувати завод з переробки відходів, вартістю 900 млн євро

Середа, 15 листопада 2023 18:30
Голландсько-португальська компанія разом з українськми партнерами пласнує звести у Тернополі завод з переробки відходів, вартістю 900 млн євро. 

Про це йшлося під час найбільшої міжнародної виставки з питань відбудови України "ReBuild Ukraine".

На виставці йшлося, що "UkraineInvest" та голландсько-португальська компанія у сфері зеленої енергетики "Madoqua Renewables" домовились про інвестиційний супровід нового проєкту в Україні на загальну суму 900 млн євро. 

Попередньо, дана компанія планує побудувати завод з переробки відходів у Тернополі.

Йдеться про завод з виробництва екологічно чистого «зеленого палива» (метанолу) з відходів виробництва цукру з використанням стічних вод.

Проєкт передбачає створення 500+ прямих робочих та 2500+ непрямих робочих місць.

"Madoqua Renewables Holding Limited" планує інвестувати до 40 млн євро на стадії розробки проєкту, із здійсненням 300/400 млн євро капітальних інвестицій та загальною сумою інвестицій 800/900 млн євро.

"Madoqua Renewables" заснована в 2016 році, є розробником і оператором проєктів, які використовують відновлювані джерела енергії та виробляють екологічно чисті хімікати та гази.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Григорій 15.11.2023, 19:54
Добрими намірами вимощена дорога до пекла.
Дуже нагадуэ бородатий анекдот, коли розмовляють два пасажири:
-Знаєте, мені жахливо не щастить. Як лечу в літаку, так він падає, їду в поїзді - в нього якийсь літак влітає. Тільки сказав - входить стюардеса:
-Шановні пасажири, наш літак падає в океан. Одягніть рятувальні жилети, а зараз ми роздаватимемо вам свистки для відлякування акул.
-Ну Ось, що я казав? Зараз чи свисток виявиться без дірки чи акула трапиться глуха.
Так буде ы з цим заводом.
Скарга

Додати коментар