Читайте нас в соціальних мережах

"Ми разом відбудуємо усе зруйноване", - Ігор Гуда на архітектурно-будівельному BUSINESS FORUM

Понеділок, 15 травня 2023 17:32
11 травня 2023 року у КВЦ «Парковий» у Києві, відбувся архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників».

Учасники форуму  у форматі живої зустрічі обговорили зміни для архітекторів, девелоперів та забудовників.

Серед спікерів форуму був Ігор Гуда, Голова Ради Директорів компанії КРЕАТОР-БУД.

"Взяв участь в Архітектурно-будівельному BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників». Дякую організаторам за можливість доєднатися до важливої події. Головний висновок, який можна зробити з усіх обговорень: Україну не перемогти! Дуже велика кількість людей, які не зупиняються та шукають можливості, аби й сьогодні, і в майбутньому ми разом відбудували все зруйноване, завершили активні проєкти та продовжували створювати сучасне, зручне житло для українців", - відзначив Ігор Гуда.

На сьогодні удівельна індустрія адаптувалась, більшість девелоперів відновила будівництво і продажі.

Активно продовжується будівництво в туристичній сфері — запит високий, і за сучасних умов українці відпочивають в межах держави.

"Є високий інтерес з боку іноземних інвесторів до участі в проєктах відбудови, а також всі чекають на розширення програми єОселя — державної програми доступного кредитування житла, що дозволить більшій кількості українців стати власниками квартир. Віримо в Україну, її непереможність та силу наших героїв. Разом збудуємо краще майбутнє", - зауважив Ігор Гуда. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ