Читайте нас в соціальних мережах

У 2023 році українців чекає впровадження обов’язкового пенсійного накопичення

Середа, 04 січня 2023 14:00
Впровадження обов’язкового пенсійного накопичення і паралельно з цим реформа Фондового ринку та ринку капіталів — серед ключових пріоритетів роботи Уряду в 2023 році.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду. 

За його словами, Україна багато років має проблему з наповненням Пенсійного фонду. Працездатного населення стає менше, а кількість пенсіонерів збільшується. Війна зробила ситуацію критичною.

«Реформа полягає в тому, що всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки. Кошти йтимуть туди з трьох джерел: внесок роботодавців, внесок держави на паритетних із роботодавцем засадах та добровільні внески громадян. Таким чином ми реалізуємо на практиці право кожного українця на достойну пенсію», - пояснив Денис Шмигаль.

Окрім цього прем’єр-міністр наголосив, що стратегічним пріоритетом водночас залишається і продовження підтримки всіх українців, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«Адресність буде ключовим підходом до соціальної допомоги. Всі соціальні виплати та пенсії ми забезпечимо повною мірою», - наголосив Денис Шмигаль.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ