Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі підприємців звільнили від сплати оренди

Середа, 15 червня 2022 16:15
Сьогодні, 15 червня, під час засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про звільнення від орендної плати підприємців, які орендують майно комунальної власності.

Так, згідно з рішенням, звільняється від сплати орендної плати за оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади орендар, який в період запровадження воєнного стану в Україні здійснював і здійснює господарську діяльність з використанням комунального майна, яке орендує у КП «Тернопільелектротранс».

«Підприємець звернувся до орендодавця із відповідною письмовою заявою, подав підтверджуючі документи щодо здійснення діяльності у вказаний період та у вказані терміни, тож сьогодні виконком прийняв рішення звільнити його від орендної плати», – додає міський голова Сергій Надал.

Окрім того, на засіданні виконкому прийнято рішення й про звільнення від сплати за оренду комунального майна суб’єктів господарювання, орендодавцем яких є управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

До слова, з метою підтримки суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, які здійснюють діяльність в умовах воєнного стану, виконавчий комітет міської ради ще на початку війни прийняв рішення щодо надання підприємцям ряду пільг, ознайомитися з переліком яких можна за посиланням.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ