Читайте нас в соціальних мережах

Віталій Кличко взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі та зустрівся з українськими біженцями

Вівторок, 24 травня 2022 17:30
Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі та зустрівся з українськими біженцями у Швейцарії.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

«Одна з головних тем цьогорічного форуму - Україна. Доля України вирішується українцями, які героїчно б‘ються сьогодні за свою землю і свою свободу. Але нам потрібна підтримка і допомога партнерів. Посилення санкцій проти російського агресора. Збільшення постачання зброї. Росія повинна відчути, що вона втратить через війну в Україні не тільки свої танки і велику частину армії. Росія залишиться вигнанцем і банкрутом! Про це ми говорили з Володимиром під час дискусії в рамках OpenForum, присвяченій подоланню Україною та Києвом наслідків російського широкомасштабного вторгнення», - заявив Віталій Кличко. 

Він також зустрівся та поспілкувався в мерії Давосу з українськими біженцями, які тимчасово мешкають у Швейцарії.

«Це - переважно жінки з дітьми з Києва та області, з Харкова, Дніпропетровщини та інших регіонів України. Всі вони хочуть додому. Всіх цікавить, коли ми переможемо та можна буде повернутися в рідні міста. Цікавилися українці і тим, що саме відбувається на Всесвітньому економічному форумі і яку підтримку нашої країни обговорюють та обіцяють лідери держав і світовий бізнес», - зазначив Кличко.

У наступні дні Кличко планує зустрітися з американськими та європейськими політиками, представниками великого бізнесу. 

«Будемо пояснювати, що росія чинить геноцид українського народу, залучати допомогу. Зокрема і на відновлення Києва та України після російських варварів», - повідомив мер української столиці.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Михайло 25.05.2022, 08:23
Злочинним угрупуванням яке функціонує під керівництвом голови Підгороднянсько ї сільської ради Чапраком С.В. розікрало десятки гектарів державної та приватної землі сільськогоспода рського призначення і немає кому покарати злодюг, а тут взяли на 20.0 тисячах. Напевно мало платить мзду прокуратурі і тому взяли. ГАНЬБА!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ