Читайте нас в соціальних мережах

«Політика економічного націоналізму – шлях до побудови успішної країни», – Михайло Головко під час ІІІ Форуму індустріальних парків

Неділя, 05 грудня 2021 10:03
У Києві днями відбувся III Форум індустріальних парків, до участі в якому долучився голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Політик виступив під час панельної дискусії «Рестарт індустріальних парків в Україні. Чи стане 2022 рік переломним?».

Голова Тернопільської обласної ради наголосив на важливості залучення капіталу в Україну.

– Як депутат двох попередніх скликань, я працював в Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики й ініціював ухвалення законопроектів, які б сприяли залученню  інвестицій у нашу державу. Сьогодні ми бачимо, що країни, які сповідують розвиток та політику економічного націоналізму, залучають інвестиції. Вони створюють робочі місця, виробляють продукцію з високою доданою вартістю і борються за капітал, конкурують між собою. Біля нас дуже багато сусідів, які створюють індустріальні парки, – Угорщина, Словаччина, Румунія і Польща. Ми розуміємо, що суттєво програємо і відстаємо. І це відбувається не  лише тому, що в нас немає змоги, бажання або можливості. Навпаки – все в нас є, – говорить Михайло Головко.

Політик розповів про взаємодію з іноземними інвесторами на рівні областей.

– Громади та Тернопільська обласна рада, яку я представляю, вже працюють з бізнесом та йдуть йому назустріч. Ми готові допомагати для того, щоб вони вкладали інвестиції, будували виробництво та створювали робочі місця. Та сама позиція в ОТГ. Сьогодні офіційно 10 з 55 громад виділили землю під індустріальні парки, – зазначив Михайло Головко.

Голова Тернопільської обласної ради наголосив на важливості сприяння держави  в залученні іноземного капіталу.

– Держава має вкладати та створити умови. На рівні податкового законодавства варто як мінімум на 10 років скасувати податок на прибуток і ліквідувати мито на імпортне обладнання. Ми маємо стати привабливішими та конкурентно спроможними. Уряд і парламент повинні об’єднатися, ухвалити необхідні закони та впроваджувати політику економічного націоналізму. Без цього ми не побудуємо успішної країни, – додає Михайло Головко. – Наше завдання  розповісти, що в Україну можна заходити та працювати. Залучаючи інвестора, ми повинні показати, що готові виділити земельну ділянку для того, аби тут створювали робочі місця і українці не виїжджали на заробітки. Щоб врешті-решт довести, що ми можемо виробляти високі технології, продукцію і йти з нею в світ.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #2 Олександр 06.12.2021, 09:38
Демагоги від "Свободи" -вам вже ніхто не вірить...
Скарга
+1 #1 Анатолій 05.12.2021, 20:58
охрініти, знову осідлав свого улюбленого коника, от тільки, голубе Михайле, слова розходяться з ділом, бо дружбан Надал тупо купує чеські б/у тролейбуси та білоруські МАЗи, отже, Тернопіль підтримує чужі економіки, це по-перше, а по-друге, на б/у техніці чиновники ТМР ще й зароблять (а ми не знатимемо скільки), ВО "Свобода" на практиці притримується іншого принципу - економічного егоїзму, ось чому свободівські вожді Надал і Головко знищують регіональний ландшафтний парк "Загребелля" забудовами, а це підсудна стаття, от тільки генерал поліції 3-го рангу О.Богомол скромно відводить погляд від злочинів, які стосуються забудови міських парків та природо-заповід них територій....Го ловко і Надал! Досить вже вішати свою брехливу локшину, адептів фальшивої Свободи стає все менше...
Скарга

Додати коментар