Читайте нас в соціальних мережах

Буде негайно розпочато запуск промислового виробництва: у Бережанах відкриють сучасне підприємство

Вівторок, 30 листопада 2021 20:30
фото ілюстративне фото ілюстративне
У ці хвилини в Бережанах представники фірми ТзОВ «Елекроконтакт Україна» спілкуються з місцевими жителями щодо відкриття заводу з виробництва кабельних мереж для автомобілів таких брендів як BMW, Porsche, AUDI, Volkswagen. 

В залі Бережанської міської ради триває діалог з бережанцями про діяльність ТзОВ «Елекроконтакт Україна»-виробник кабельних мереж для автомобілів таких брендів як BMW, Porsche, AUDI, Volkswagen. Така ж зустріч з бажаючими відбудеться і о 16.00.

«ЕКУ» є частиною всесвітньовідомого концерну Nexans та успішно працює в Україні вже більше 15 років, створивши більше 2500 робочих місць в містах Перемишляни, Золочів і Броди.

ЕКУ-соціально відповідальне підприємство, яке дбає про здоров'я кожного працівника, допомагає розвиватися, розкривати свій потенціал та кар'єрно зростати.

У планах компанії-масштабне розширення: будівництво нових підрозділів та виготовлення кабельних мереж для своїх замовників.

На даний момент відбувається проведення дослідження готовності місцевих жителів бути працівниками відомої Європейської компанії.

Якщо достатня кількість населення Бережанщини будуть зацікавлені у співпраці, виявлять бажання залишити свої контакти для подальшої співбесіди - буде негайно розпочато запуск промислового виробництва: реконструкцію орендованих приміщень, встановлення обладнання та навчання персоналу. 

 

"Тернополяни" писали швидше про відкриття заводу у Бережанах. 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ