Читайте нас в соціальних мережах

Директор ПП «Креатор-Буд» Олег Лахита обраний керівником представництва Конфедерації Будівельників України в Тернопільській області

Вівторок, 12 жовтня 2021 10:18
Минулого тижня, 8 жовтня, у Харкові відбулося Виїзне розширене засідання Ради директорів Конфедерації Будівельників України.

На засіданні Олег Лахита, директор ПП «Креатор-Буд», був офіційно обраний керівником представництва КБУ в Тернопільській області. Всі члени Ради директорів одноголосно підтримали його кандидатуру.

В рамках засідання у колі представників будівельного ринку, керівництва Харківщини, представників профільних міністерств та відомств було обговорено актуальні питання щодо ключових проблем будівельної галузі та взаємодії з органами державної влади.

Серед офіційних осіб на зустрічі були присутні:
Ігор Терехов, в.о. Міського голови м. Харкова;
Тетяна Єгорова Луценко, Голова Харківської обласної ради;
Михайло Харнам, заступник голови Харківська обласна державна адміністрація;
Наталія Козловська, заступник Міністра розвитку громад та територій України;
Семен Кривонос, голова ДІАМ (онлайн).

Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

IMG 73

ttps://www.facebook.com/kbuorgua

http://kbu.org.ua/

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ