Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині планують відновити роботу цукрового заводу

Вівторок, 10 серпня 2021 21:00
У Тернопільській області планують відновити роботу цукрового заводу. 

Генеральний директор ТзОВ «Радехівський цукор» Віталій Сікорський щиро зацікавлений у відновленні роботи цукрозаводу заводу у Збаражі. Про це він повідомив сьогодні під час наради з аграріями за участю Збаразького міського голови Романа Полікровського, представників управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради, керівників фермерських господарств, сільськогосподарських товариств краю.

У відвертій розмові досвідченого виробничника з постачальниками сировини йшлося про реальні можливості, вигоди та конкретні перспективи, які ґрунтуються на фахових розрахунках.

Збаразький цукрозавод, як і понад півтори сотні цукрозаводів по всій країні, на жаль, призупинив свою діяльність. ТзОВ «Радехівський цукор», ставши його власником, у свій час вклав 5 млн. доларів у обладнання та осучаснення виробничого процесу.

Але впродовж останніх двох років завод стоїть законсервований. Його утримання у такому стані власникам обходиться в 1 млн доларів у рік. Віталій Сікорський готовий виправити ситуацію, але просить допомоги у сільських господарників, які б повернулися до вирощування цукрових буряків. Не секрет, що багато аграріїв закинули цю справу через перевиробництво цукру в Україні.

Зараз же ситуація кардинально змінилась, цукру не вистачає, він став занадто дорогим, тому галузь потрібно, хоча не у попередніх масштабах, але відроджувати.

Збаразький міський голова Роман Полікровський зацікавлений у відновленні роботи заводу не менше, ніж його власники, адже виробничі підприємства у громаді – вагоме джерело наповнення бюджету, появи нових робочих місць. Тому пообіцяв всіляке сприяння у справі вирощування цукрових буряків, зокрема і через домовленості та залучення до неї керівників сусідніх громад.

 

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Іван 10.08.2021, 21:35
Дивно бачити екс директора,який своїми руками розікрав завод, бо більше нічого не вміє і не знає,ще й фізично хотів знищити людину, яка завод на своїх плечах тримала 16 років.гнати таких крис подалі від виробництва ....
Скарга

Додати коментар