Читайте нас в соціальних мережах

171,8 млн грн віддали військовим жителі Тернопільщини

Середа, 07 липня 2021 18:30
Для підтримки військових Тернопільщина сплатила майже 171,8 млн грн «патріотичного» збору.

Впродовж шести місяців 2021 року платники податків Тернопільської області на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 171 млн 791,4 тис. грн військового збору. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження цього платежу зросли на 33 млн 7,3 тис. грн або плюс 23,8 відсотка.

Лише у червні цього року наші краяни сплатили 36 млн 930,9 тис. грн «патріотичного» платежу. Відтак надходження на зміцнення обороноздатності армії зросли на 8 млн 565 тис. грн, а це «плюс» 30,2 відсотка до минулого року.

Вважаємо за доречне наголосити, що військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка. Сума збору зараховується до державного бюджету.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар