Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині порушники торгівлі підакцизними товарами сплатять 28,6 млн грн штрафів

Вівторок, 27 квітня 2021 18:30
На Тернопільщині продовжують фіксувати порушення при продажу алкоголю та сигарет.

Зокрема, упродовж січня-березня цього  року працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Тернопільській області провели 85 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. До порушників застосували фінансові санкції на суму 28 млн 610,5 тис. гривень.

За результатами проведених перевірок встановили 107 порушень.

Зокрема,  податківці виявили 23 факти роздрібної торгівлі тютюновими виробами з полиць самообслуговування та 17 – реалізації алкоголю за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін. Трохи менше порушень було щодо реалізації підакцизної продукції без зазначення коду товарної продукції згідно УКТЗЕД – 13.

Також податківці виявили також 9 фактів невидачі розрахункового документа (чек), незабезпечення ведення у порядку, встановленому законодавством, обліку товарних запасів, стільки ж –  необладнання та відсутність реєстрації рівнемірів-лічильників та витратомірів-лічильників пального, неподання звітності про залишки пального, ще в 7 випадках торгували алкогольними напоями без наявності ліцензії тощо.

Упродовж першого кварталу 2021 року анулювали 59 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Також скасували 53 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробними.

Загалом станом на початок квітня цього року на території області є 4635 діючих ліцензій, з них 2502 – на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2133 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ