Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині відкриють потужний тваринницький комплекс за пів мільярда гривень

Четвер, 17 грудня 2020 21:15
Товариство «Україна» на Тернопільщині відкриє потужний тваринницький комплекс за пів мільярда гривень

ТОВ «Україна» очолюване Олегом Крижовачуком розпочало будівництво масштабний тваринницький комплекс у селі Кошляки на Підволочищині. Запуск всіх потужностей запланований на 2022 рік. Загальний обсяг інвестицій має сягнути більше 500 мільйонів гривень.

Комплекс дасть можливість створити ще пів сотні робочих місць із середньою заробітною платою у 30 тисяч гривень.

Актуальні питання аграрної галузі та плани на майбутнє під час робочої зустрічі обговорили директор ТОВ «Україна» Олег Крижовачук та голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

– Ми поставили собі завдання – у 2022 році доїти корови у Кошляках у новому тваринницькому комплексі. В цей проєкт вкладемо 500 мільйонів гривень, створимо 50 робочих місць із зарплатою у 30 тисяч гривень. Потужність – 3800 голів ВРХ, з них 1300 дійних корів корів. При таких обсягах ми матимемо щоденно 50 тонн молока екстракласу. Нові ідеї вимагають чимало коштів, тому цьогоріч ми частину продукції напряму продали за кордон, адже маємо для цього сертифіковану лабораторію,– поділився Олег Крижовачук.

Директор «України» підкреслив, що за минулий рік товариство сплатило 79,5 млн грн податків, а також 1,8 млн грн військового збору.

Гідні умови праці для людей та викорінення «чорної бухгалтерії» є запорукою успішного ведення бізнесу, переконаний Олег Крижовачук.

– Я працюю на землі вже понад 30 років. За цей час зрозумів, що сильну державу можна побудувати знизу – від господарки, громади, області. З верхів це не здатні зробити, ми це вже побачили. Багато людей вважають, що в Україні працювати чесно неможливо, а я кажу: «Можливо»! Потрібно просто поважати себе. Я мав курйози, коли підприємство вводило в експлуатацію елеватор. Із Києва нам 15 разів не хотіли видати дозволи, а, коли зрозуміли, що грошей у кишені не отримають, тоді й погодили. Недарма кажуть, що корупцію можна подолати тоді, коли перестанеш давати, – зазначив Олег Крижовачук.

У свою чергу Михайло Головко відзначив високий рівень організації діяльності товариства «Україна», яке входить до числа найбільших платників податків в Україні.

Також очільник області наголосив на тому, що обласна рада підтримуватиме підприємців та сприятиме розвитку виробництва на Тернопільщині.

– Все, що ви робите, називається «економічний націоналізм». Таким шляхом йшли всі розвинуті держави – перехід від сировинної моделі економіки до економіки переробки, створення продукції з доданою вартістю. Приємно, що сьогодні аграрний бізнес в нашій області розвивається, не відстаючи від передових світових тенденцій. ТОВ «Україна» – це приклад запровадження інноваційних ідей у вітчизняне виробництво. Можемо пишатися тим, що на Тернопільщині є таке підприємство. Тут створені усі необхідні умови – люди отримують гідну заробітну плату, а продукція визнана конкурентоздатною на світовому ринку. Тернопільська обласна рада готова вести діалог з бізнесом, налагоджувати співпрацю та робити все можливе, аби підприємці нашого краю могли тут працювати, – наголосив Михайло Головко.

Для довідки: ТОВ «Україна» розвиває тваринницький напрямок у свої діяльності із 2002 року. У загальновизнаній «молочній» столиці Тернопілля – ТОВ «Україна» встановили рекорд з продуктивності молочного стада. Тут в середньому надоїли від кожної із 1400 корів по : у 2017 році – 9500кг, у 2018 році – 10673 кг, у 2019 році – 11713 кг. На 2020 рік ставимо завдання – 12000 кг.

На сучасному свинокомплексі утримується 5600 голів одночасного утримання і 420 основних свиноматок. Річний продаж становить 10000 голів товарних свиней.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ