Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі працевлаштували майже 5 900 найманих осіб

Середа, 18 вересня 2019 19:24
Упродовж 2019 року завдяки роз’яснювальній роботі із керівниками підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати та податкових платежів, вони виплатили 11,5 млн грн зарплатної заборгованості.

Відтак до бюджету надійшло 2,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 4,1 млн грн єдиного соціального внеску, про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Підвищення рівня заробітної плати сприяє зростанню надходжень до місцевих бюджетів, оскільки податок на доходи фізичних осіб є одним із основних джерел їх наповнення. Відтак податківці співпрацюють із органами місцевої влади щодо контролю за додержанням законодавства про оплату праці. Необхідну роз’яснювальну роботу провели із керівниками 952 підприємств. З них 899 (94%) підвищили рівень виплати заробітної плати своїм працівникам. Як наслідок, додаткові надходження склали 11,6 млн грн, з яких 5,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 6,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, перевірили платників податків, які виплачували заробітну плату та інші доходи громадянам з порушенням вимог податкового та іншого законодавства (єдиний внесок). З початку цього року провели 40 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 15 перевірок суб’єктів господарювання фізичних осіб. За їх результатами донарахували 15,6 млн грн податків та зборів (штрафних санкцій та пені), зокрема, 3,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 2,1 млн грн єдиного соціального внеску та 900 тис. грн військового збору.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи в серпні додатково оформлено трудові відносини із 5874 найманими працівниками.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ