Читайте нас в соціальних мережах

У Тернопільській митниці ДФС відбулась зустріч керівництва з митними брокерами і декларантами

Середа, 18 вересня 2019 16:18
Днями у Тернопільській митниці ДФС відбулася робоча зутріч керівництва митниці із декларантами та митними брокерам з приводу роз’яснення новацій у митному законодавстві та проблемних питань, які виникають при застосуванні окремих норм законодавства з питань державної митної справи.

Розпочав нараду перший заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Микола Криворучко, який, зокрема, проінформував присутніх щодо основних показників роботи Тернопільської митниці ДФС за вісім місяців 2019 року в частині наповнення державного бюджету, обсягів зовнішньоекономічних операцій та роботи митниці щодо створення сприятливих умов для полегшення здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Він також роповів про впровадження реформ та новацій у митній сфері, розвиток митних сервісів та усунення корупційних ризиків під час митного огляду та оформлення.

Учaсники наради обговорили основні новaції тa зміни зaконодaвствa, які запровадили новий порядок митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Зокрема, начальник відділу організації митного контролю та оформлення Тернопільської митниці ДФС Тарас Гутик повідомив, що з 25 листопада 2018 року до 12 вересня 2019 поточного року митницею оформлено 4503 – транспортні засоби на іноземній реєстрації – так звані «євробляхи». За митне оформлення цих транспортних засобів їхні власники сплатили понад 280 млн гривень митних платежів.

Під час зустрічі присутніх також ознайомили із переліком товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації, які розширив уряд України.

За результатами постійного аналізу помилок, допущених у митних деклараціях, деклaрaнтaм тa брокерaм повідомили про основні порушення, які допускaються ними при здійсненні деклaрувaння товaрів і трaнспортних зaсобів, тa передбaчену відповідальність.

Керівництво митниці наголосило на необхідності і важливості взаємодії митниці із митними брокерами і декларантами при митному оформленні.

У свою чергу, митні брокери та представники бізнесу мали змогу звернутися до керівництва митниці з проблемними питаннями, які виникають при здійсненні митних процедур.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ