Читайте нас в соціальних мережах

У Тернопільській громаді 102 обдарованих учнів і студентів отримають іменні стипендії та стипендії міського голови.
У Тернопільській області передано 7 нових шкільних автобусів для закладів загальної середньої освіти.
Максимальні бали на НМТ отримали 11 ліцеїстів з Тернополя.
З 1 липня розпочинається вступна кампанія до профтехів.
У закладах середньої освіти Тернопільської області з’являться Шкільні Омбудсмани.
На Тернопільщині відзначили учнів і вчителів Білобожницької громади за високі досягнення у навчанні, перемоги в конкурсах та олімпіадах.
Днями, "Тернополяни" одні з перших написали про використання російської мови під час свята останнього дзвоника у ЗОШ №5 Тернополя. 
Затверджено типову освітню програму для старшої школи.
Стало відомо хто з випускників і випускниць отримає свідоцтво з відзнакою.
В Україні з початку року громади придбали понад сотню шкільних автобусів.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ