Читайте нас в соціальних мережах

Громадські активісти у Монастириськах, що на Тернопільщині розповіли, що сьогодні, 2 квітня у місті на базі лікарні проводяться роботи з підсипання дороги, а також прибирання вулиць та приміщень медичного закладу. А все через можливий візит до Монастириської районної лікарні головного санітарного лікаря Віктора Ляшка. 
Черговий рейд щодо виявлення фактів незаконної реалізації спиртних напоїв після 22 години провели співробітники Тернопільського міськвідділу міліції.
Екс-директор ТВПУ №4 Павло Федик хоче, щоб спеціальна комісія перевірила його на чесність.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ