Читайте нас в соціальних мережах

Вже третій рік поспіль навчальний рік розпочнеться для школярів України в нових реаліях.
У Тернополі відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запрошує на навчання.
Навчальний рік в школах розпочнеться 2 вересня та завершиться 30 червня 2025-го: Кабмін затвердив дати.
Отримати грант на навчання можна буде через Дію. Уряд ухвалив постанову.
У Тернопільській міській раді кажуть, що найближчим часом дадуть таки можливість місцевим мешканцям проголосувати за нову дату початку навчального року.
9 липня Тернопільська міська рада оприлюдила голосування щодо можливості початку нового навчального року для школярів громади уже 19 серпня. 
Жителям Тернопільщини пропонують стати професіоналами в агросфері та пройти навчання на керування агродроном.
Тернопільська міська рада оприлюднила опитування щодо можливого початку навчального року 19 серпня. 
Сьогодні зранку з'явилася інформація, що навчання у школах Львова розпочнуть 19 сепня. 



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ