Читайте нас в соціальних мережах

У місті Шумськ, що на Тернопільщині, власники собаки запхали її в мішок та зав'язали, а сам мішок кинули на узбіччі. 
У Бучацькому районі, що на Тернопільщині невідомі особи викинули два мішки сміття в болото. 



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ