Читайте нас в соціальних мережах

Міський голова Тернополя Сергій Надал відвідав захисників 44-ої артилерійської бригади імені Данила Апостола на передовій. 
Напередодні Дня Незалежності України міський голова Тернополя Сергій Надал разом з волонтерами центру «Допомога армії від Тернополя» відвідав українських військових на фронті.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ