Читайте нас в соціальних мережах

В енергосистемі України склалася важка ситуація.
Через складні погодні умови на Тернопільщині частина населених пунктів залишилася без світла.
Через різке похолодання у регіонах, де вже відновлено електропостачання після ракетних ударів, зросло споживання електроенергії.
У Тернопільській області зростає навантаження на енергосистему.
Сторінка 4 із 4



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ