Читайте нас в соціальних мережах

Сьогодні, 2 лютого, ситуація із енергозабезпеченням споживачів покращилась.
Споживання електроенергії залишається на тому ж рівні, що і масованої атаки 26 січня.
Споживання електроенергії залишається на рівні минулої доби.
Відомий графік погодинного вимкнення електропостачання на Тернопільщині.
Сьогодні, 19 січня, споживання електроенергії прогнозується дещо меншим, ніж попередньої доби, через теплу погоду.
На території України 18 січня прогнозується менше споживання електроенергії.
Триває відновлення енергосистеми після 12-го масованого ракетного удару, який рф здійснила 14 січня.
В Україні підвищилось споживання електроенергії через суттєве зниження температури на сході та у центрі країни.
В Україні продовжує зростати споживання електроенергії через поступове зниження температури.
ВАТ «Тернопільобленерго» повідомило важливу інформацію для споживачів.
Сторінка 4 із 6



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ