Читайте нас в соціальних мережах

У Тернопільській області на понад 65 мільйонів гривень завдано збитків довкіллю протягом 2025 року.
Державна екологічна інспекція у Тернопільській області підтримує всеукраїнську природоохоронну акцію «Збережи довкілля – не пали суху траву» від Всеукраїнська екологічна ліга / All-Ukrainian Environmental League.
У Тернопільській області завдано шкоду довкіллю внаслідок незаконного пошкодження дерев.
У Тернопільській області завершили будівництво біологічних очисних споруд у місті Бучач та місті Борщів.
У Тернопільській області триває операція «Новорічна ялинка».
У Тернополі 25 листопада відкрили «ЕкоХаб» та розробляють «зелену» стратегію міста.
У Тернопільській області оголосили конкурс на посаду директора природного заповідника.
В одній з громад Чортківського району виявлено 13 стихійних сміттєзвалищ.
Більшість первоцвітів занесені до Червоної книги.
За забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Тернопільщини перерахували до зведеного бюджету понад 17 млн грн екологічного податку, що на 5 млн грн більше, ніж торік.
Сторінка 2 із 4



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ