Читайте нас в соціальних мережах

Дорожньо-транспортна пригода трапилась у Тернополі на вулиці Леся Курбаса.
У Тернополі тривають заходи з розвантаження вулиць від автомобілів, які припарковані з порушеннями правил дорожнього руху.
Дорожньо-транспортна пригода трапилась на проспекті Злуки у Тернополі.
Аварія трапилась у Тернополі на Східному масиві.
Патрульні оштрафували водія BMW, який на підпитку сів за кермо й порушував правила дорожнього руху.
Зловмисники протягом доби двічі проникали в автомобілі тернополян.
П’яного водія правоохоронці зупинили у центрі Теребовлі.
Про те, що трапилась ДТП правоохоронцям повідомив небайдужий тернополянин.
Водій автобуса, який днями перекинувся в Польщі, повернувся в Україну.
На Бережанщині поліцейські групи реагування патрульної поліції вийшли на дорогу з незвичайною для них місією.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ