Читайте нас в соціальних мережах

У місті Бережани, що на Тернопільщині, з нагоди свята Трійці та поважного віку місцевого храму зібралися 22 священники УГКЦ - усі вихідці та уродженці з Бережанщини.
Сьогодні, 15 серпня, у Підгайцях відбулася важлива духовна подія з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці.
На храмовий празник Архикатедрального Собору в Тернополі зібрали кошти на автомобіль для ЗСУ - понад 250 тисяч гривень. 
14 жовтня Церква та християни святкують Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ