Читайте нас в соціальних мережах

У місті Монастириська, що на Тернопільщині, місцеві жителі просять встановити банер з портретами зниклих безвісти українських захисників. 
Трагічну звістку сповістили у Збаразькій громаді. 
Мінреінтеграції просить родичів зниклих безвісти пам’ятати про інформбезпеку.
В файному місті відкрився спеціальний координаційний штаб, який займається питаннями осіб, які зникли під час війни. 
Нацполіція закликає родичів безвісти зниклих осіб здати зразки ДНК.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ