Читайте нас в соціальних мережах

Колд Колл в покері. Що потрібно знати гравцям

Четвер, 16 травня 2024 23:11
Колд Колл в покері. Що потрібно знати гравцям
Серед багатьох покерних термінів слід звернути увагу на «колд колл», про який детально розповідається на Funstage.

Перейти на першоджерело для детального вивчення поняття можна за посиланням https://funstage.com.ua/. Ми розглянемо основні особливості колд коллу.

Що собою представляє

Термін «колд колл» (або в перекладі з англійської «холодні дзвінки») у покері означає ситуацію, коли гравець вирішує просто покрити ставку свого суперника, не підвищуючи її. Тобто замість того, щоб піднімати ставку (робити raise) або скидати карти (fold), гравець приймає ставку опонента, погоджуючись на ту ж саму суму.

Особливості «холодних дзвінків»

  1. Втрата ініціативи. Колд-коллер втрачає ініціативу в розіграші. Оскільки він просто погоджується з поточною ставкою, ініціатива залишається за тим, хто зробив ставку, що може ускладнити контроль над перебігом гри.
  2. Передбачуваність. Тактика «холодних дзвінків» може зробити гравця більш передбачуваним, особливо якщо він часто використовує цей хід. Суперники можуть почати розуміти, що колд-коллер найчастіше не збирається підвищувати ставки, навіть маючи сильні руки.
  3. Ризик втрати додаткової ставки. Якщо інші учасники вирішать підвищити ставку після колд колла, гравець може опинитися в ситуації, де йому доведеться робити додаткові ставки, щоб залишитися в грі, або скидати карти.

Плюси колд колу

Серед основних переваг «холодних дзвінків» можна виділити:

  1. Економія. Колд колл може бути корисним, якщо гравець хоче заощадити свої кошти і при цьому залишитися в грі. Це особливо актуально в ситуаціях, коли геймер має неповні комбінації або руки середньої сили, і піднімати ставку в цьому випадку буде занадто ризикованим.
  2. Маскування сили руки. В деяких випадках колд колл може використовуватися як стратегія маскування сили руки (блеф). Якщо гравець зазвичай піднімає сильні руки, то колд колл із сильнішою рукою може створити плутанину серед суперників і знизити передбачуваність.
  3. Контроль поту. Іноді гравець може застосовувати «холодні дзвінки» щоб мати змогу контролювати розмір банку (поту), особливо якщо стіл передбачає гру з великими ставками, і покерист не хоче занадто збільшувати їх розмір.

Покер. як підкреслюють в цій https://funstage.com.ua/stati/chto-takoe-kold-koll-v-pokere/ тематичній статті,  – це гра, в якій правильно підібрані стратегії сприяють підвищенню шансів на успіх. Тому як і у випадку з будь-якою іншою покерною стратегією, ефективність колд колла залежить від стилю гри суперників, конкретної ситуації за столом та інших факторів.

Funstage_1.png