Читайте нас в соціальних мережах

Переваги поліетиленових пакетів перед паперовими

Вівторок, 28 травня 2024 19:17
Переваги поліетиленових пакетів перед паперовими
Без звичайних поліетиленових пакетів важко уявити собі похід за покупками. Вони міцно увійшли в життя кожного обивателя, оскільки відрізняються зручністю та багатофункціональністю.

Пакети затребувані в побуті та на відпочинку, для упаковки речей і продуктів, різних матеріалів та інструментів. Сучасне виробництво пропонує споживачам різноманітні пакети за доступною ціною.

Для виготовлення поліетилену виробник пакетів Примапак використовує якісну сировину у вигляді підготовлених гранул. Вони потім проходять технологічні етапи та перетворюються на тонку плівку, готову для штампування пакетів різних форм і розмірів, з малюнком і без.

Поліетиленові пакети: головні особливості

Поліетилен відрізняється високою практичністю та міцністю, багаторазовим використанням, дозволяє зберігати продукти сухими та не допускає змішування запахів. Через велику популярність на поліетиленових пакетах часто розміщують зображення рекламного характеру. Вони випускаються великими партіями.

Для виробництва пакетів використовують таке обладнання:

  • Екструдер, що дозволяє перетворити гранули на еластичну плівку.
  • Верстати для виготовлення пластикових затискачів.
  • Флексодрукарська машина для нанесення зображень на поверхню. Заправляється апарат спирторозчинними фарбами.
  • Обладнання для виготовлення шаблону та подальшого штампування.

Ціна на продукцію залежить насамперед від типу плівки. ПНД (поліетилен низького тиску) відрізняється характерним шурхотливим звуком, це недорогий, широко розповсюджений матеріал. ПВД (високого тиску) стійкий до розривів та розтягнень, ПСД (середнього) складається з гранул двох перших типів, поєднує в собі чудові експлуатаційні якості. Також використовується біорозкладне сировина на основі кукурудзяного крохмалю.

Інші фактори, що впливають на вартість:

  • товщина плівки;
  • розмір готової продукції;
  • кількість (тираж);
  • наявність малюнків, дизайн упаковки.

Picture background 

Варіанти з паперу

Паперові пакети дещо екологічніші з точки зору впливу на навколишнє середовище після потрапляння на смітник. Випускаються з додатковим ламінуванням, тисненням, лакуванням. Вирізняються вишуканим виглядом, тому часто використовуються для упаковки подарунків. Упаковка з паперу відмінно підходить для зберігання харчових продуктів, забезпечуючи постійний потік повітря та вбираючи зайву вологу.

Для виготовлення паперових пакетів використовується дизайнерський, крафтовий або крейдований папір, картон. Малюнок наноситься за допомогою офсетного друку, шовкографії, тиснення, ультрафіолетового лакування тощо. Серед недоліків такої продукції відзначають її схильність до вологи та подальшого розмокання з втратою початкових властивостей. Звідси і малий термін експлуатації.

На сайті компанії Примапак можна ознайомитися з випущеною продукцією, уточнити цікаву інформацію у менеджера по телефону. Найбільш затребуваними товарами є пакети «майка» різного розміру, «банани» з прорізом для руки, варіанти з петлевими ручками. Продукція Примапак цінується за високу якість і чудові експлуатаційні властивості.

```ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ