Читайте нас в соціальних мережах

Користувачі Iphone дізналися найкращі мобільні додатки та ігри 2023 року

Вівторок, 19 грудня 2023 09:00
Користувачі Iphone дізналися найкращі мобільні додатки та ігри 2023 року
В останній місяць кожного року Apple традиційно оголошує переможців у номінації Apple App Store Awards, яка збирає найпопулярніші мобільні додатки та ігри, які завантажувалися та купувалися в AppStore протягом року.

Цього разу у фінал вийшли понад 35 програм, а свої нагороди отримали 14 з них. 

Критерії відбору та найвагоміші звання

Перед оголошенням номінантів в Apple вкотре зазначили, що найважливішими характеристиками цьогорічних переможців стала можливість дозволити користувачу максимально розкрити свій творчий потенціал, допомогли змінити його світ на краще, а може навіть стали поштовхом до культурних змін. Важливою цього року стала і номінація на кращу гру, враховуючи, що недавня презентація Iphone 15 Pro прямо вказувала на амбіції Apple створити справжній ігровий смартфон, який би дозволяв грати не лише в азартні ігри на сайті умовного VIP Casino UA, а й у серйозні великі ігрові проєкти. 

Схожу, що у 2023 році світ мобільного геймнігу захопила одна конкретна гра - Honkai: Star Rail була визнана грою року також і за версією Google Play. Разом з тим в Apple виділили найцікавіші ігрові проєкти для своїх планшетів та ноутбуків, що мають потужніші технічні характеристики. На iPad у 2023 році користувачі розв'язували головоломки у Lost in Play, а користувачі MacBook досліджували моторошні лабіринти у Lies of P. До речі, якщо перша гра доступна безкоштовна, то за Lies of P доведеться викласти аж 60 доларів в AppStore. 

Відповідно до тенденцій цього року багато з них розроблені із залученням інструментів штучного інтелекту, які сьогодні беруть участь роботі практично будь-якого програмного забезпечення. В Apple назвали це трендом року та виділили наступні додатки:

  • - ChatGPT;
  • - Canva;
  • - Piscart;
  • - Craft та інші.

Всі вони так чи інакше повʼязані із роботою та редагуванням даних - створення резюме, обробкою зображень чи перевірки граматики та стилістики текстів за допомогою ШІ. 

rek2 19 12 23

Найкорисніші додатки року

В категорії найкращих додатків Apple також виділив програми буквально для кожного свого пристрою. Так користувачі Iphone у 2023 році високо оцінили додаток AllTrails, який є незамінним супутником для прихильників активного відпочинку. Він містить інформацію про різноманітні маршрути для прогулянок пішки, велосипедом, туризму чи пробіжок. Додаток дозволяє зручно класифікувати їх за складністю та ділитися з іншими користувачами.

Для планшетів та ноутбуків було обрано програми для роботи із зображеннями. Найкориснішим додатком для iPad було визнано Prêt-à-Makeup - інструмент, який дозволяє створювати оригінальні образи для моделей та мейкап-артистів та активно використовується візажистами по всьому світу. А от найкращим додатком для MacBook став Photomator, призначений для обробки фотографій. Середо додатків для AppleWatch переміг, звичайно ж, фітнес-трекер SmartGym.

Також були окремо були відзначені додатки, які здійснили важливу соціальну та культурну місію. Наприклад, Proloquo став чудовим помічником для людей із порушеннями мовлення, Too Good To Go спрямований на боротьбу із харчовими відходами, а гра яскрава дитяча гра Finding Hanna насправді присвячена дослідженню внутрішнього світу людини та пошуку себе.ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ