Читайте нас в соціальних мережах

3 причини чому варто розглянути вібратор на подарунок

Субота, 09 грудня 2023 09:10
3 причини чому варто розглянути вібратор на подарунок
Серед усіх секс-іграшок сьогодні особливий попит має саме вібратор – девайс, який крім звичайної вібрації та пульсації з ротацією має ще й набір «розумних» функцій.

А про те, чому він такий популярний, і чому варто придбати щось таке на подарунок своїй другій половинці, вам розповість секс-шоп BrokenSofa, поїхали!

Смартвібратори: нові, технологічні іграшки для задоволення

Технології ніколи не стоять на місці, у чому ми переконалися на прикладі простих речей у нашому оточенні, які поступово еволюціонують. Машини на електриці, смартфони без кнопок, а незабаром можливо навіть роботи-помічники, які значно спростили б нам життя.

Торкнулося це й інтимної сфери, яка крокує у ногу з технологіями і вносить їх у свої девайси. Завдяки цьому з'явилися не просто вібратори, іграшки з кільцями, які можуть стискатися, ті, що здатні до нагрівання та охолодження, з текстурами, з маленькими кульками всередині, з пульсацією та ротацією, а й інші, сучасніші варіанти.

wskjjRLyEOEz3vG1KmF2HJrBfr_3bx4lEmC_NMQl-bIzarP9jEsPjTQtCbckICRSXfLGnjJd3V8LMCxzix4rDu3ZRz0UynfKk0pQp_5dYBlAP9ON6Fm8iiHrzcQdTJlyYEbZ0J3Hho-kjk8LQqIwmME

А саме – смартвібратори. Їх не просто так називали «розумними», адже вони легко конектяться з авторським застосунком від певного бренду, який дає вам доступ до широкого набору функцій. І тут вам не тільки зміна швидкості та ритму роботи, створення власних патернів та візерунків вібрацій, але й можливість управління на відстані та навіть повноцінний віртуальний секс з доступом до вебресурсів – все і навіть більше для покращення сексуального життя.

Головні причини, чому вам потрібен вібратор

Якщо ви замислювалися над тим, а чи потрібен вам принципово розумний вібратор, і ваш палець зависав над кнопкою «купити», але вас зупиняв цінник і невиразний опис – тоді ми поділимося з вами трьома причинами, чому у вашій коробочці іграшок повинен бути «розумний» малюк.

1. Секс на відстані

Буває, трапляється така історія, що ви з вашою другою половинкою опиняєтеся на відстані один від одного, але при цьому все ще хочете мати близькість з яскравою кульмінацією. Звичайно, секс через телефон ніхто не скасовував, як і взаємні пестощі по відеозв'язку, однак і це в якийсь момент набридає і хочеться чогось новенького. Щоб додати пристрасті і вийти на новий рівень сексу, краще використовувати маленьких, технологічних помічників.

i5Itbde91kGoMJJ9a9PY8zOwEbG175Ls9JiQto-Ksd6xaffayvtsw0tAB1oQZwy5GDf-X2kqqAEVYapFgVoBYsN7lXUhLVil9ejEb5o5lfDe3WIX5vVbd2Rc_jWPVTz1I8r00ENCFt4-UuJfJM42a8U

Наприклад, маленькі вібратори або віброяйця, а також мастурбатори з функцією конекту через додаток – гарне рішення на такий випадок. Особливо, якщо ви обираєте вироби одного бренду, які сумісні між собою і можуть бути об'єднані. Завдяки цьому ви зможете передати управління своєю іграшкою партнеру, а він своєю – вам, щоб насолодитися новими можливостями та пестощами.

Це дозволить вам додати більше нових сценаріїв для сексу, зіграти в ігри, які не наважувалися пограти до цього. Наприклад, у стрімерку та її фаната, який сам контролює використовувані режими, а ще щедро засипає «донатами» у вигляді солодких оргазмів.

Наша рекомендація: Lovense Gravity. Це універсальний вібратор з конектом через авторський застосунок, який не тільки вібрує, але й має стовбур, що рухається та може імітувати фрикції, а також пульсує, а ще має потужну присоску, яка дозволить звільнити руки для більшого задоволення.

2. Кіберсекс

VR технологіями на сьогоднішній день вже нікого не здивуєш, адже можна придбати шолом віртуальної реальності, щоб спробувати нові ігри на улюбленій плойці чи комп'ютері. Але що робити і як бути, коли нового досвіду з партнером хочеться, але при цьому звичайні іграшки набридли?

Це чудовий час, щоб спробувати смарт вібратори, які відкривають перед вами доступ до світу віртуального сексу! Такі девайси належать до категорії так званої «теледильдоніки», завдяки чому це не просто секс на відстані, а й повноцінний, віртуальний досвід.

sjtTnKeG9UVxSDCvpD0OJ9OQ4uGDkENFUnryEcd77ygxhg5rK8l-G0WTSMW7TEyp776wRpcKR2qlNF69WMvRt18jq4b6kalrZGAa5rpc4L1a_1qFvQgAaB4MYb9ZaMnYLqlaUx_quS1umR0rWdcvu9w

Іграшки можуть бути підключені до сервісів 2- або 3D контенту або ресурсів, які пропонують віртуальні секс-ігри. До них можна під’єднатись, спостерігати на екрані свого шолома, моніторі або навіть смартфоні, а ще – відчувати, як іграшка рухається у такт рухам, які роблять персонажі у цій грі, здатна повторити потрібний рівень стиснення, вібрації, ротації та посмоктування, якщо йдеться про чоловічі мастурбатори.

Наша рекомендація: іграшки Kiiroo. Це одна з багатьох компаній, які додають до своїх аксесуарів можливість кіберсексу, а ще роблячи їх ідеальними для застосування у світі вебкам-моделінгу. З такими пристроями ви зможете відчувати більше, а ще під’єднуватись до іграшок партнерів, щоб відчувати те, що відчувають вони, наче ви знаходитесь поруч з ними.

3. Тренування інтимних м'язів

А цю причину зрозуміють і розділять жінки, які пройшли через пологи, просто мають низький рівень чутливості або ж відчувають дискомфорт під час статевого акту. Тому що вагінальні м'язи – еластичні, і легко приводяться у тонус, якщо використовувати правильні інструменти, наприклад смартвібратори.

Їх ще називають тренажерами Кегеля. Ви, напевно, чули про вправи від цієї людини, які дозволяють покращити активність м'язів тазового дна, посилити кровообіг, і як результат – зміцнити своє здоров'я та сексуальну енергію. Однак це довгий і нудний процес, який значно спрощується із застосуванням маленького, функціонального вібруючого тренажера. За допомогою вібрації м'язи реагують активніше на зміни, а значить, ефект ви побачите набагато швидше.

xHhyP3cho8T5TKigMpN38ZPCOikhyzfW02N8nJ6_S5V4wDpmDEzwQZ_Ip8QTJQAOEOdQe8IrGxCwzFxTxbFGFaNaPylru4l19Kcawgbhf9KVylQJuOBfEVOUwt6s3Cbr4dzGt2c2SM1QQ_DVhYXrdWo

А ще це просто приємний, пікантний секрет, адже така маленька іграшка легко фіксується під трусиками і підходить для носіння вдома та навіть на вулиці, тихо і скромно підштовхуючи вас до задоволення.

Наша рекомендація: тренажер Elvie. Компанія стала однією з перших, хто у принципі подумав про те, щоб не просто дарувати задоволення, а й допомагати жінкам відновлюватися після пологів, різних захворювань органів малого тазу й поєднуючи приємне з корисним.

А якщо хоча б одна з наведених нами причин відгукується у вашому серці – це привід придбати смарт вібратор як собі, так і на подарунок другій половинці!