Читайте нас в соціальних мережах

Як вибрати якісну та зручну кружку для офісу?

П'ятниця, 08 грудня 2023 12:51
Як вибрати якісну та зручну кружку для офісу?
Час вишуканих чайних сервізів вже давно минув. На зміну їм прийшли об'ємні чашки з широкою зручною ручкою.

Дуже часто такі кружки прикрашають різними деталями з полімерної глини. Популярними також є оригінальні варіанти з друком на чашці. Це можуть бути красиві фрази, візерунки, картинки, фотографії або інший оригінальний дизайн. З такої кружки не тільки приємно пити ранковий свіжо заварений чай, а і на кілька хвилин забути про навколишню метушню та поринути у вир своїх фантазій. Але кружка повинна бути не тільки красивою і підкреслювати ваш смак, а і виготовлятися з матеріалів, які не несуть ніякої шкоди здоров’ю. Переходячи до питання, як вибрати потрібну кружку, давайте розглянемо, які взагалі бувають кружки.

Яка вона, універсальна кружка?

Які ж бувають чашки, згідно з формою і комплектації?

  • - Чашки з ситечком для заварювання та кришкою. У такій кружці дуже зручно заварювати чай.
  • - Чашка з кришкою. Якщо кришка міцно тримається на чашці, то можна сміливо брати таку чашку з собою, та не хвилюватися, що рідина проллється.
  • - Чашка з блюдцем. Дно чашки зроблено таким чином, що повторює контури блюдця.
  • - Керамічна чашка з маленькою ложкою із такого ж матеріалу. Такий комплект може ще доповнюватися кришкою з отвором для ложки. 
  • - Чашка з подвійним дном або стінками. Такі чашки виглядають дуже оригінально, особливо якщо вони скляні. Завдяки подвійним стінкам, такі чашки дуже довго тримають напої гарячими.
  • - Термокружки. Використовуються не тільки для зберігання напоїв у гарячому стані, а і для бульйонів та іншої рідкої їжі.
  • - Кружка з емалі. На такий виріб, якщо він однотонного кольору, дуже зручно нанести власноруч вигаданий принт. Тим самим зробивши її не тільки зручною, а і стильною.

Як вибрати кружку з екологічно чистого матеріалу?

Під час покупки кружки потрібно звертати увагу не тільки на форму та розмір кружки, а і на матеріал, з якого вона виготовлена. Адже саме від матеріалу буде залежати, як довго ваш напій буде зберігати свою температуру, або ж наскільки кружка буде міцною та довговічною.

Якщо вам подобаються чашки зі скла, то краще обирати вироби з боросилікатного скла. Від звичайних вони відрізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Також ваш чай або кава у такій чашці швидко не охолонуть.

Кружки з кераміки вважаються екологічно чистими та гігієнічними, тому що виготовляються з натуральної сировини. Керамічні вироби не бояться перепадів температури та є довговічними.

У звичайному магазині дуже важко відшукати кружку, яка б мала унікальний дизайн. А так хочеться порадувати себе та здивувати колег. Але з цим вам легко допоможуть у PNG studio.