Читайте нас в соціальних мережах

Біль – не завада: коли варто вживати знеболювальні

Понеділок, 02 жовтня 2023 17:46
Біль – не завада: коли варто вживати знеболювальні
Пригадайте, скільки разів ваші плани були зруйновані больовими відчуттями? Сильний біль здатен завдати суттєвих неприємностей вашому звичному життю, тож терпіти його не варто.

Добре, що неподалік є аптека, де можна придбати дієвий препарат. Однак, попри очевидні, переваги такого методу усунення болю деякі люди запитують себе: “Пити таблетку чи все ж потерпіти?”. Однозначно, правильним буде саме перший варіант. Чому? Розповімо нижче у ці статті. 

Чому не можна терпіти біль? 

Зубний, головний, м’язовий тощо – яким би біль не був, терпіти його не варто, адже це може бути шкідливим для вашого здоров’я. Не лише його причина, а й сам біль чинить негативний вплив на ваш стан:

– Порушення якості життя – больові відчуття можуть завадити вашій щоденній активності та здоровому сну. 

– Психологічний стан – тривалі больові відчуття можуть стати причиною дратівливості, тривожності та стресових станів, що негативно впливає на ваше здоров’я.

– Взаємодія з оточуючими – тривалий біль вплине на вашу можливість виконувати робочі завдання та спілкуватися з друзями, колегами, близкими тощо.

– Суттєві порушення в роботі організму – тривалі, сильні больові відчуття можуть бути сигналом організму про суттєві порушення у його роботі. У такому випадку необхідно звернутися до лікаря адже ігнорування болю матиме негативні наслідки.

Тож важливо слухати своє тіло та вчасно реагувати на больові відчуття.

Коли пити обезболюючі?

Ми з’ясували, що терпіти больові відчуття все ж не варто. Але у яких випадках доречно пити обезболюючі таблетки?

Такі препарати допомагають при усуненні таких видів болю:

– головний біль;

– м'язовий біль;

– зубний біль;

– біль при застудах і грипі;

– місячні болі;

– біль від легких поранень.

Приймайте з користю: поради щодо вживання знеболювальних

Обезболюючі таблетки можуть полегшити неприємні відчуття та повернути ваше життя у звичне русло. Однак як приймати препарати? Ми зібрали для вас кілька рекомендацій:

– дотримуйтеся інструкції – вживайте препарат згідно з дозування та рекомендаціями вказаними у інструкції або рекомендаціями лікаря;

– не перевищуйте дозу – це може призвести до побічних ефектів;

– не використовуйте для лікування хронічного болю – у цьому випадку краще проконсультуватися з лікарем та діяти за його порадами;

– не вживайте разом зі спиртним – уникайте спільного вживання знеболюючих таблеток та алкогольних напоїв адже це може збільшити ймовірність побічних ефектів.

Тож вживайте знеболювальні правильно і біль більше не стане на заваді вашим планам!ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ